En son baktığınız ürünler
   
Henüz bir ürün incelemediniz.
Nasıl yardımcı olabilirim?
Nasıl yardımcı olabilirim?
Bilgilerinizi doldurun ve bir konuşma başlatın.
Size en hızlı şekilde yardımcı olacağız.
Canlı destek isteğinizi başarıyla aldık.

Müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecek.
Teşekkür ederiz.

Tüm Türkiye Teslimat

TÜM TÜRKİYE'YE TESLİMAT

Çikolata Fırsatı ile Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo

Siparişini verdiğiniz ürünlerin tamamı, anlaşmalı olduğumuz kurye veya kargo firmaları aracılığıyla, Çikolata Fırsatı güvencesi ile sizlere teslim edilmektedir.

Vermiş olduğunuz sipariş sonrası tarafınıza bir teyit emaili gönderilmekte ve bu mail içinde satın aldığınız ürün ile adres bilgileriniz yer almaktadır.

Sepetinize eklediğiniz ve siparişini verdiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması gibi bir durum söz konusu değildir.

Teslimat sürecimiz, teslimat adresinizin İstanbul'da veya diğer illerde olmasına göre farklı göstermektedir.

Çikolata Fırsatı aracılığıyla aldığınız ürünlerin tamamı, Türkiye'ye ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Kargo süreleri, sayfanın en altında yer alan tabloda ayrıntılı bir şekilde belirtilmiştir. Teslim süresi ile alakalı, olası yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için lütfen sipariş vermeden önce göndereceğiniz ilin kargo teslimat sürelerini inceleyiniz.

Çikolata Fırsatı Sipariş Gönderim Çeşitleri

Çikolata Fırsatı'ndan yapacağınız tüm siparişleriniz, aşağıda yer alan 3 tip gönderim çeşidi aracılığıyla alıcısıyla buluşmaktadır:

a) Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat – Yurtiçi Kargo
b) İstanbul içerisi teslimat – Kurye
c) İstanbul içerisi teslimat – Özel Ekspres Kurye

a- Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat – Yurtiçi Kargo

Hafta içi saat 15:00'dan sonra gerçekleştirdiğiniz siparişleriniz bir sonraki iş gününde, saat 15:00'dan önce tamamladığınız siparişleriniz ise aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir.

Türkiye genelinde çalıştığımız firma şu an için Yurtiçi Kargo'dur. Kargo ve kurye firmalarımız pazar günü teslimat yapmamaktadır. Cumartesi günü ise kargo çıkışlarımız saat 11:00'da tamamlandığı için siparişlerinizi en geç saat 09:00'da tamamlamanız gerekmektedir.

Anlaşmalı kargo firmamız akşam saat 18.00 civarında siparişinizi takip edebilmeniz için tarafınıza bir takip numarası atmakta, tarafınıza ayrıca Çikolata Sepeti tarafından bir bilgilendirme emaili gönderilmektedir. Teslimat süreci boyunca email ve SMS bilgilendirmelerimiz sürmektedir.

İstanbul haricindeki illerde, aynı gün adrese teslimatımız şu an için mevcut değildir.

b- İstanbul içerisi teslimat – Kurye

İstanbul içindeki siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kurye firmamız üzerinden yapılmaktadır. Gece 00.00'dan, sabah 07:00'a arasında tamamladığınız tüm siparişler aynı gün içinde (12:00-18:00 saatleri arasında teslimat yapılmaktadır.); 07:00 - 23.59 saatleri arasında tamamladığınız siparişler ise ertesi gün teslim edilmektedir.

c- İstanbul içerisi teslimat – Özel Ekspres Kurye

İstanbul içerisinde verdiğiniz siparişlerinizde Özel ekspres kurye seçeneği mevcuttur. Kargonuzun 3 saat içinde teslimedilmesini mümkün kılan ekspres kurye, premium bir hizmet olup belirli bir ücrete tabiidir.

İleri Tarihe Yönelik Siparişler

Siparişinizi verirken size sunulan tahmini teslimat gününe göre siparişinizin kargoya veriliş tarihini de ayarlamanız mümkün olmaktadır. Buözellik sayesinde, siparişlerinizi günler, hatta haftalar öncesinde verebilirsiniz.

Kargo/Kurye Takip Süreci

Siparişinizin durumunu www.cikolatafirsati.com ana sayfasından ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri bölümünden görebilir veya 0 850 259 2558 (CKLT) numaralı telefon aracılığıyla müşteri hizmetlerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Cikolatafirsati.com ürün portföyünde bulunan binlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesi, tedarikçi firmalardan alınan bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple, olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda, Cikolatafirsati.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Kargonuzu teslim alırken muhakkak paketi kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Aksi takdirde, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu ve bunların iade veya ayıplı mal şartlarına girmediğini unutmayınız.


1-2 Günde Teslim İller
Afyon
Aksaray
Ankara
Antalya
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Burdur
Bursa
Çanakkale
Denizli
Eskişehir
Isparta
İzmir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Manisa
Muğla
Sakarya
Uşak
Yalova


2-3 Günde Teslim İller
Adana
Amasya
Bartın
Bolu
Çankırı
Çorum
Düzce
Edirne
Gaziantep
Hatay
Mersin
İstanbul***
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Nevşehir
Niğde
Samsun
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Yozgat
Zonguldak
Kırıkkale
Osmaniye

3-4 Günde Teslim İller
Adıyaman
Ağrı
Ardahan
Artvin
Batman
Bayburt
Bingöl
Bitlis
Diyarbakır
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Iğdır
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Kars
Kilis
Malatya
Mardin
Muş
Ordu
Rize
Siirt
Sinop
Şırnak
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Van
Zonguldak


Tam teslimat sürelerini içeren excel dosyası için lütfen buraya tıklayınız.